Fond

ALS-Equity
Diverzifikovaný

PROČ DIVERZIFIKOVAT?

Rozložení rizik patří mezi základní strategie úspěšného obchodování na kapitálových trzích. Diverzifikace portfolia je nezbytná pro zachování vysoké úrovně stability v průběhu střídajících se nálad na trzích, nebo ekonomických cyklů. Investujeme do zavedených společností s vysokým ratingem a tržní kapitalizací napříč celým světem a všemi sektory, s důrazem na generování dlouhodobých hodnot nehledě na tržní turbulence. 

 
Snowy Mountain

Zmírnění volatility

HEDGE

Redukujeme volatilitu diverzifikovanou alokací aktiv. Tím vytváříme nízkou korelaci a tedy nízké riziko poklesu hodnoty fondu.

Proti poklesu trhu portfolio zajišťujeme speciálními nástroji, které přinášení zhodnocení při poklesu celého trhu. Tyto takzvané HEDGE strategie nám napomáhají udržet portfolio v ziskovém pásu, zatímco se jiní dostávají do záporných čísel.

Výnosy přizpůsobené riziku

8,1 %

Právě takového zhodnocení dosáhl v minulém roce náš druhý fond ALS-Equity. Pro jeho popularitu mezi investory jsme založili již třetí diverzifikovaný fond v řadě. 

Rozdělením rizik dosahujeme stabilního růstu se zaměřením na maximalizaci výnosů upravených o rizika během celého tržního cyklu.
Stock Market Graf
mad-architects-pawel-paniczko-harbin-opera-house (8).jpg

Diverzifikace

5

Investujeme skrze alternativní strategie ve snaze poskytnout diverzifikované expozice, které jsou méně závislé na pohybech celého trhu.

Jedním z našich pravidel je, že diverzifikované portfolio musí mít zastoupení v minimálně 5-ti geografických oblastech či sektorech.

TOP HOLDINGS

Walmart
Americká nadnárodní maloobchodní společnost, která provozuje řetězec hypermarketů, diskontních obchodních domů a obchodů s potravinami, kterých má po světě více než 10 tisíc.

Společnost generuje více jak 500 miliard dolarů ročně a zaměstnává přes 2 miliony lidí po celém světě. 
wmt.jpg
cocacola.jpg
Coca-Cola
Coca-Cola je obchodní společnost vyrábějící, distribuující a prodávající nealkoholické nápoje, sirupy a džusy. Je jednou z největších korporací v USA.

Denně se spotřebuje 1,7 miliardy produktů této společnosti. Tím je Cocal-Cola nejrozšířenejším nealkoholickým výrobcem a distributorem sektoru FMCG. 
Visa
Provozovatel největší světové sítě elektronických plateb, správy plateb mezi finančními institucemi, obchodníky, spotřebiteli, podniky a orgány státní správy.

Společnost působí ve více jak 200 zemích po celém světě a její průměrný růst dosahuje 10,2% p.a. v poslendních 5-ti letech. 
Visa.webp

Na trzích po celém světě investujeme do lepší budoucnosti.