top of page

Naše aktivity

HOME
FONDY
Ve spolupráci s našimi analytiky jsme pro vás připravili následující investiční strategie, v nichž využíváme technických postupů k dosažení dlouhodobě lepších výsledků.
 
Větrné mlýny
Emise oxidu uhličitého musí být sníženy na nulu, aby se do poloviny století udrželo zvýšení globální teploty o 1,5 stupně Celsia. Znamená to 30% nárůst plánovaných investic do obnovitelných zdrojů energie a nových technologií na 131 bilionů USD.

Od počátku tento trend sledujeme a analyzujeme. Získané zkušenosti nám pomáhají nacházet vhodné investiční cíle a minimalizovat špatná rozhodnutí.
niYISrLE.jpeg
S nárůstem počtu technologických zařízení roste i potřeba ochránit data, která produkují. Za první tři měsíce loňského roku evidují policisté v Česku nárůst krádeží dat a hesel či neoprávněným přístupem do sítě o 300 procent. V blízké budoucnosti očekáváme nárůst tohoto trendu a tím i hodnoty společností v našem fondu Kybernetická bezpečnost. 
Letecký pohled drone
Právě o tolik průměrně rostou každým rokem příjmy největších světových technologických společností ze skupiny FAANG. Vyvinuli jsme vlastní technické postupy, které vytváří ideální kombinace obchodování abychom byli vždy o krok napřed. Nyní tuto technologii představujeme vám.
7FBvuj3A.jpeg
Diverzifikované fondy se u nás těší velké oblibě mezi investory, převážně mezi právnickými osobami. V minulém roce však popularita vzrostla  i mezi jednotlivci. Proto jsme se rozhodli založit již třetí diverzifikovaný fond.

Aktuality BH Capital Group

Letecký Photo of Real Estate
Životní koučink
PROVOZ_L.jpg
TD.png
BHCG Global Real Estate
Podílejte se na výnosu nemovitostních projektů v zemích po celém světě. Trvale rostoucí cestovní ruch, příliv zahraničních financí a nižší kapitálové požadavky ve srovnání s EU či USA vytváří ohromný prostor pro růst.
BHCG Foundation
Děláme dobré projekty ještě lepšími. Podporujeme české projekty, které svou myšlenkou, aktivitami a dopadem překračují české hranice, přinášejí hodnotu a příležitosti i ostatním.
Private Equity
BH CAPITAL GROUP vlastní podíly v různých společnostech podporujících místní ekonomiky. V našem portfoliu jsou tak společnosti vyrábějící trvanlivé potraviny, internetové portály či společnosti zabývající se fotovoltaickými systémy.
 
BHCGNEWS

Přihlaste se k odběru newsletteru od
BH Capital Group o trendech utvářejících trhy, průmyslová odvětví a globální ekonomiku.

bottom of page