top of page
BEACH_COSTA.png

Fond

Real Estate
Kostarika

BEZPEČNÝ DOMOV

Málokoho by před dvěma lety napadlo, že celosvětová pandemie změní svět a naše zvyklosti. Stačilo k tomu několik měsíců uzavírek a karantén. Lidé se zprvu naučili chodit pro oběd k okénku restaurace, později si již zvykli na dovoz jídla až do domu či práce. Dnes už nám to přijde jako standard.

Podobný příběh mají i trvanlivé potraviny, hlavně ty zdravější, které se zákazník naučil objednávat z tepla domova prostřednictvím internetových obchodů. Vývoj je neúprosný a velké řetězce již nyní testují objednávky prostřednictvím virtuální reality, ve které se zákazník prochází po obchodě z pohodlí domova.

RF
Jóga v zahradě

Udržitelná
Budoucnost

ECO
Podle analytické společnosti Nielsen kategorie snacků rostla v roce 2021 globálně o 5.3%, pokračuje tak v trendech posledních let. Stravování bude pro člověka vždy jedna z nejdůležitějších životních aktivit. V neustále se zrychlujícím světě budou proto trvanlivé potraviny čím dál tím více nahrazovat klasické restaurace či domácí vaření.

Společnost Royal Foods spolupracuje s lídry na trhu moderní distribuce trvanlivých potravin a rozvozu jídel, společnostmi Dáme Jídlo a Dáme Market, spadajícími pod nadnárodní společnost Delivery Hero. 

Nádherná čistá příroda

OFF-GRID
Vrcholem efektivního dodání potravin až do domova či kanceláře je virtuální realita, ve které je možné si zboží vybrat, přidat do nákupního košíku a u každého výrobku získat navíc informace o původu, filtrovat jej podle kvality složení či rovnou získat návrh na finální pokrm, který je možné z konkrétní suroviny uvařit.

Na videu můžete vidět nově vyvíjený systém společnosti Walmart, největšího maloobchodního prodejce na světě, kde se tato technologie stává skutečností. Po ukončení nákupu vám bude zboží okamžitě odesláno prostřednictvím dronu, samotné doručení bude poté standardně do 15-ti minut.
ws_Green_Nature_1680x1050.jpg
exlg-Pavones-Beach-Beautiful.jpg

Švýcarsko Střední Ameriky

Trend zdravého stravování je na vzestupu již několik let, avšak až s příchodem pandemie si lidé začali více uvědomovat potřebu kvalitního stravování. Očekává se, že spotřeba zdravých potravin poroste vysokým tempem i nadále.

Royal Foods dlouhodobě spolupracuje s influencery také z oblasti sportu, vyvíjí pro ně vlastní produkty, které jsou bez přidané chemie či cukru. Plánuje také nové produkty pro vegetariány a vegany, se kterými chce přijít na trh tento rok.

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Růst poptávky
45%
Společnost vedou odborníci z oblasti FMCG, marketingu a řízení výroby. Od svého založení v roce 2018 rozšiřuje své stávající výrobní prostory v blízkosti pražského Chodova, kde postupně došlo k rozšíření expedičního oddělení a nastavení automatizace řízení výroby moderními počítačovými systémy.

Vyvinutím vlastní technologie DryMeat bylo dosaženo konkurenční výhody v měkkosti výrobků a stálosti chuti. Všechny produkty jsou 100% bez přidané chemie a jen pod značkou Royal Jerky je jich vyráběno 72 druhů.

Díky nejznámějším českým youtuberům, se kterými má společnost uzavřeny dlouhodobé kontrakty, prodává jejich vlastní řady výrobků, jejichž prodeje jsou na vzestupu.
SAN JOSE.jpg
Ykv_Render-home-v4.jpg
Vlastní development
75
Společnost se vedle výroby potravin věnuje i jejich distribuci. V portfoliu má nyní 8 značek, které zastupuje na Českém a Slovenském trhu. Jedná se například o luxusní čokolády RED, tyčinky Happylife či bio limonády značky Acao. Celkem se jedná o více než 500 různých výrobků.

V plánu má další rozrůstání tohoto sortimentu a posilování svého know-how v této oblasti.

V následujícím roce je také v plánu expanze na okolní trhy. Nejdříve k našim sousedům na Slovensko, poté do Maďarska a Polska, kde je v plánu nejprve prodej na jazykové mutaci stávajícího eshopu a později vybudování vlastních skladových a distribučních prostor.


 
Zhodnocení
iinvestice
10% p.a.
V Royal Foods pracuje několik inženýrů, kteří vystudovali Českou zemědělsou univerzitu či VŠCHT. Zabývají se vývojem nových produktů, technologickými postupy i legislativními povinnostmi.

Společnost dále spolupracuje s renomovanými laboratořemi, které pomáhají vyvíjet její produkty. Každý produkt je v různých fázích testován a jeho kvalita je průběžně kontrolována dle vnitropodnikových směrnic.

Díky tomuto zázemí a kvalitnímu týmu se povedlo patentovat několik výrobních postupů a metod zpracování potravin.
en-costa-rica-ss-im.jpg

Věříme, že jsme vás naší nabídkou zaujali a těšíme se na váš kontakt.

bottom of page