top of page
Konferenční místnost

O nás

Lide
Investiční skupina BH Capital Group aktivně spravuje investiční kapitál institucí a jednotlivců. Zaměřujeme se na vytváření dlouhodobého růstu hodnoty díky vlastnímu vývoji technologie kvantitativního modelování a analyzování dat.

Investujeme do řady odvětví od finančních služeb, soukromého kapitálu, potravinářství, až po obnovitelné zdroje energie. Hrdě se podílíme na růstu společností podporujících místní ekonomiky.
Investiční skupina v číslech

1,94 mld       11 let          12.7 %

PRŮMĚRNÝ ROČNÍ VÝNOS FONDŮ K 01.12.2022

ZKUŠENOSTÍ V OBORU
 

REALIZOVANÝCH INVESTIC K 30.12.2022

Poznámka: Všechna data jsou platná k 1. prosinci 2022, pokud není uvedeno jinak.  Investiční strategie společnosti jsou určeny výhradně pro kvalifikované investory. 
 

Naše cíle a hodnoty
Posláním BH Capital Group je podporovat udržitelný ekonomický růst a finanční příležitosti po celém světě. Na základě zkušeností se spoluprací s předními světovými podniky, podnikateli a institucemi mobilizujeme naše lidi a zdroje, abychom podpořili úspěch našich klientů, rozšířili individuální prosperitu a urychlili ekonomický pokrok pro všechny.
Lidé a vedení
Naši lidé jsou naším největším bohatstvím – říkáme to často a z dobrého důvodu. Pouze s odhodláním a obětavostí našich lidí můžeme sloužit našim klientům, vytvářet dlouhodobou hodnotu pro naše akcionáře a přispívat široké veřejnosti.
schůzka
Nadační aktivity
Děláme dobré projekty ještě lepšími. Podporujeme české projekty, které svou myšlenkou, aktivitami a dopadem překračují české hranice, přinášejí hodnotu a příležitosti i ostatním.
BHCGNEWS

Přihlaste se k odběru newsletteru od
BH Capital Group o trendech utvářejících trhy, průmyslová odvětví a globální ekonomiku.

bottom of page