top of page

Fondy  
Diverzifikované

Kvalitně diverzifikované portfolio

Rozložení rizik patří mezi základní strategie úspěšného obchodování na kapitálových trzích. Diverzifikace portfolia je nezbytná pro zachování vysoké úrovně stability v průběhu střídajících se nálad na trzích, nebo ekonomických cyklů. Investujeme do zavedených společností s vysokým ratingem a tržní kapitalizací napříč celým světem a všemi sektory, s důrazem na generování dlouhodobých hodnot nehledě na tržní turbulence. 

Zatažená hora
Stock Market Graf
mad-architects-pawel-paniczko-harbin-opera-house (8).jpg
TD.png
Zmírnění volatility
Proti poklesu trhu portfolio zajišťujeme speciálními nástroji, které přinášení zhodnocení při poklesu celého trhu. Tyto takzvané HEDGE strategie nám napomáhají udržet portfolio v ziskovém pásu, zatímco se jiní dostávají do záporných čísel.
Výnosy přizpůsobené riziku
8,1% zhodnocení dosáhl v minulém roce náš druhý fond ALS-Equity. Pro jeho popularitu mezi investory jsme založili již třetí diverzifikovaný fond v řadě. 

Rozdělením rizik dosahujeme stabilního růstu se zaměřením na maximalizaci výnosů upravených o rizika během celého tržního cyklu.
Diverzifikace
Investujeme skrze alternativní strategie ve snaze poskytnout diverzifikované expozice, které jsou méně závislé na pohybech celého trhu.

Jedním z našich pravidel je, že diverzifikované portfolio musí mít zastoupení v minimálně 5-ti geografických oblastech či sektorech.

Na trzích po celém světě investujeme do lepší budoucnosti.

Zaujalo vás toto téma? Prostudujte si brožuru, či nás kontaktujte.

DIV_MOB_TAB.png
Kotva Diverzifikované Fondy
bottom of page